Firma Landers Property zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Polski od 14 lat. Obecnie prowadzi własne biuro, które mieści się w Łodzi przy ulicy Targowej 47, lokal 1.

Nasza firma założona została przez pochodzącego z Irlandii pana Warrena Landersa, będącego w pełni wykwalifikowanym pośrednikiem w handlu nieruchomościami, a także wielce doświadczonym konsultantem oraz rzeczoznawcą. Pan Landers zajmuje się tego rodzaju działalnością od lat 17 (poczatkowo głównie na terenie swej ojczyzny, Irlandii), obsługując wielu poważnych inwestorów. Obecnie zasiada on również w zarządzie Polsko-Irlandzkiej Izby Gospodarczej, przewodząc łódzkiemu oddziałowi tejże instytucji.

Landers Property zarządzane jest przez Panią Aleksandrę Landers, mogącą poszczycić się niezrównaną wiedzą i posiadającą bogate doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce. Panią Aleksandrę wspiera młody, ambitny zespół gotowy odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania zarówno w języku polskim, jak i angielskim lub udzielić rady w kwestiach dotyczących obrotu nieruchomościami.

Landers Property cieszy się uznaniem na terenie całej Polski. Doprowadziliśmy do skutku i zakończyliśmy powodzeniem wiele prestiżowych spraw, dzięki czemu zbudowaliśmy solidną markę na rynku nieruchomości. Jesteśmy gotowi obsłużyć klientów z całej Polski. Klientom zza granicy proponujemy skorzystanie z osobnego oddziału, specjalizującego się w międzynarodowym rynku obrotu nieruchomościami.

Chociaż trzonem naszej firmy jest działalność z zakresu pośrednictwa w handlu nieruchomościami, zajmuje się ona również sprawami związanymi z restytucją mienia, czy też transakcjami wymagającymi tłumaczeń przysięgłych.

Z usług któregokolwiek oddziału firmy Landers Property byście Państwo nie skorzystali, u nas zawsze możecie Pańśtwo liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, niezrównaną skuteczność w działaniu, bardzo atrakcyjne oferty na terenie całej Polski, a także obsługę prawną i doradztwo – wyniki osiągnięte przez firmę Landers Property mówią same za siebie!

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy oraz bezpieczeństwo transakcji. Służymy doradztwem z zakresu lokalnego rynku nieruchomości oraz pomocą prawną.

Landers Property are a long established and dynamic firm of Estate Agent’s/Property Consultants. From our historic roots in Central London we have grown into a firm which delivers a wide range of services to a diverse portfolio of clients. We view ourselves as business advisors as well as agents/consultants and recognise that our clients expect much more than just ensuring a standard service. Our client requirements are varied and include sales/acquisitions, property management, land assembly, directorships, construction services/property development , business advice and corporate finance. Businesses today face many challenges. We work closely with our clients to ensure that they overcome these challenges and achieve their goals. Our ethos is to provide the highest quality service to our clients. We always deliver on our commitments with our advice being partner led.


Korzystamy z wielu możliwości dotarcia do klientów:

– emisja ogłoszeń w lokalnej prasie
– codzienna aktualizacja ofert na naszej stronie internetowej
– tematyczne portale internetowe
– stały kontakt z klientem

Głównym założeniem naszego biura jest spełnianie oczekiwań naszych Klientów, dlatego za najważniejszy element naszej pracy uważamy prawidłowe rozpoznanie Państwa potrzeb i wymagań. Gwarantujemy profesjonalną, kompleksową i miłą obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Działamy szybko i efektywnie.

POLITYKA JAKOŚCI

Realizacja polityki jakości w naszej firmie opiera się na przestrzeganiu podstawowych założeń:

* rzetelna i kompetentna obsługa
* profesjonalizm
* dbałość o jakość
* podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników
* poszukiwanie alternatywnych rozwiązań
* indywidualne podejście do klienta

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a za najważniejszą rzecz w naszej pracy uważamy poznanie jego potrzeb i oczekiwań.

ZAPEWNIAMY BEZPIECZNE I SPRAWNE PRZEPROWADZENIE TRANSAKCJI 

Uprzejmie zapraszamy Państwa do współpracy z Landers Property!

Scroll to Top